ANGAJAM Consilier Vanzari pentru magazinul IDEAL INOX din Corbeanca

Anunt actualizat: 2024-03-14T21:36:34+03:00

Descriere anunt

Descriere:

Candidatul ideal:

- Abilitati de comunicare, negociere, organizare si interelationare, dinamism, orientare catre rezultate;

- Cunostinte de operare pe calculator nivel mediu;

- Cerinte comportamentale: responsabil, integru ,organizat;

- Constituie avantaj experienta in vanzari minim 1 an.

Descrierea jobului:

-Ca agent de vânzări activitatea ta va consta în:

-Gestionarea portofoliului de clienți;

-Prospectarea pieței și dezvoltarea continuă a portofoliului;

-Construirea și consolidarea relațiilor cu clienții;

-Creșterea volumului de vânzări și promovarea produselor companie

Ce oferim:

Transpot din Bucuresti.

Tichete de masa in sistem electronic.

Comision la achizitionarea produselor din portofoliul companiei

Program de lucru: FULL TIME sau PART TIME

IDEAL INOX are ca obiect de activitate producerea si distribuirea utilajelor alimentare profesionale (tip Ho.Re.Ca) pentru hoteluri, restaurante, catering, cofetarii, pizzerii, patiserii, cafenele, baruri, macelarii, carmangerii, magazine alimentare, spalatorii, spitale, etc.

Daca te-am convins, hai si tu sa faci parte din echipa noastra! Aplica direct pe platforma https://www.idealinox.ro/cariere-ro/consilier-vanzari/ sau trimite CV-ul pe adresa de email [Trimite mesaj] ori contacteaza-ne la [Telefon]

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
Amenajari
Tip
Full time
Nivel
Necalificat
Sofer
Fara carnet
Experienta
Fara experienta
Mobilitate
Locatie stabila