Angajam designer de interior

Anunt actualizat: 2024-01-18T10:06:57+03:00

Descriere anunt

Designer de interior

Descrierea companiei: Birou de Proiectare, Arhitectura si Amenajari interioare

Tip ofertă: colaborare

Poziţie: designer de interior

Orașul pentru care este valabilă oferta: la nivel național

Data introducerii anunţului: 03.01.2024

Candidatul Ideal

- atentie la detalii

- empatic, intelege si ofera solutii la cerintele clientului

- organizat, metodic, eficient in comunicare si gestionarea timpului, rezistent la stres

- spirit practic și simțul de răspundere

- punctualitate, seriozitate și responsabilitate

- abilități de organziare și planificare a sarcinilor rezultate pentru respectarea deadline-urilor stabilite

- dorința de învățare și perfecționare continuă

- bun cunoscator al programelor de proiectare/ randare

- persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita

- inventivitate, creativitate, simt spatial, precizie

- abilitatea de a gestiona eficient un volum complex de munca

Descrierea jobului

Responsаbilitati:

- rеаlizаrea de proiеcte dе design in SketchUp/ 3DsMax/ V-ray

- aplicarea si urmarirea instructiunilor oferite de client

- incadrarea in termenul de livrare

- elaborarea conceptelor de amenajare;

- realizare prezentărilor 2D/3D pentru clienți;

- desenare, proiectare, redactare pe calculator in format 2D/3D a proiectelor pe baza instructiunilor primite de la clientii/arhitecti/colegi

- finalizare proiecte in baza masuratorilor si necesitatilor clientilor cu definirea detaliilor

- asigura confidentialitatea informatiilor, proiectelor si documentelor legate de firma si clienti

Oferta:

- câştiguri financiare în funcţie de implicare şi realizări.

- posibilitate de promovare in cadrul companiei

- posibilitatea de a-ţi expune creativitatea şi ideile în proiecte reale;

- oportunitatea de a învaţa şi dezvolta tehnici noi de lucru;

- program flexibil, posibilitate colaborare la distanta

- libertate de exprimare si autonomie in proiecte;

- oportunitatea de a evolua;

- ocazia de a înţelege cum transformi ideile şi schiţele 2D în imagini 3D fotorealiste;

- oportunitatea de a câștiga recunoaștere și prestigiu în industrie prin proiecte de calitate, livrate la termen.

CV-urile pot fi transmise pe adresa de email:  [Trimite mesaj]

Candidații sunt rugați să trimită pe lângă CV și câteva cuvinte prin care să își argumenteze intenția si un portofoliu cu lucrari.

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Relocare
Domeniu
Prestari servicii
Tip
Remote
Nivel
Student
Sofer
Fara carnet
Experienta
Intermediar ( 2-5 ani )
Mobilitate
Munca la distanta