Angajăm vânzătoare în Afi Cotroceni

Anunt actualizat: 2022-06-21T14:56:21+03:00

Descriere anunt

Oferim

Salariu fix+ bonus în funcție de performanță

Bonuri de masa in valoare de 20 lei /zi lucrata

Decontarea abonamentului de transport

Asigurare de sanatate la companie privata

Prima de vacanta, Paste, Craciun

Posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal

Mediu de lucru deosebit de agreabil, datorită echipei

Cerinte:

Candidatul va avea studii minim liceale absolvite;

Experienta minima in domeniul vanzarilor de orice fel;

Energie și plăcere să relaționeze cu oamenii;

Punctualitate și seriozitate în timpul orelor de lucru;

Cunostinte minime de operare PC;

Descrierea jobului:

Sa invete și să prezinte produsele din portofoliul companiei, ciorapi si lenjerie pentru femei

Sa identifice nevoile clientului si sa-i propuna acestuia solutii potrivite;

Să comunice promoțiile și să crească valoarea/vânzare

Sa realizeze obiectivele zilnice;

Sa intocmeasca rapoartele cu atentie si corectitudine,

Sa receptioneze si să inventarieze marfa primită

Sa se adapteze unui program flexibil, ținând cont că se lucreaza mai multe ore in weekend, decat in timpul saptamanii, respectandu-se programul Centrului Comercial

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
Vanzari
Tip
Full time
Nivel
Necalificat
Sofer
Fara carnet
Experienta
Incepator ( < 2 ani )
Mobilitate
Locatie stabila