Controlor calitate & operator productie

Anunt actualizat: 2022-06-20T15:00:23+03:00

Descriere anunt

Firma Image Quality Controlo Division este o firma de prestari servicii de calitate in domeniul componentelor auto.

Cerințe:

Flexibilitate;

Lucrul in echipa;

Rezistenta la stres;

Acuitate vizuala;

Persoana responsabila, implicata;

Organizat, metodic si orientat pe detalii;

Experienta in domeniu consituie un avantaj.

Condiții:

Program de lucru in 3 schimburi sau 4 schimburi in functie de colaboratori;

Se oferă instruire;

Transport din judetul din care provii catre judetul de lucru;

Transport local;

Cazare in apartamente mobilate, cu toate utilitatile platite de catre societate;

Diurna / tichete;

Salariu motivant.

Responsabilități:

Inspecteaza materialele sau componentele ce intra in procesul de productie si marcajele acestora, in conformitate cu tehnologia de fabricatie si standardele interne de calitate;

Certifica cantitativ si calitativ prin etichete specifice toate produsele conform cerintelor.

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Relocare
Domeniu
altul
Tip
Full time
Nivel
Necalificat
Sofer
Fara carnet
Experienta
Fara experienta
Mobilitate
Disponibilitate deplasari