Firma de constructii angajează Inspector Resurse Umane

Anunt actualizat: 2022-09-23T08:51:34+03:00

Descriere anunt

Firma de constructii angajeaza Inspector Resurse Umane

Cerinte obligatorii:

limba engleza nivel avansat

experienta pe un post similar

Responsabilitati:

Redactarea, intocmirea si actualizarea dosarelor personale (Contracte individuale de munca, adeverinte, acte aditionale, fise de post, acte de confidentialitate, decizii de incetare, suspendare, etc);

Informarea cu privire la modificarile legislative;

Intocmirea diverselor adeverinte solicitate de salariati (vechime, banca, primarie, etc) si diferitelor evidente de personal solicitate

Evidenta concediilor medicale, odihna si a altor tipuri de concedii;

Intocmirea pontajului lunar

Recrutare personal

Beneficii:

Salariu 3000-5000 lei

Transport

Masa pranz asigurata

Mediu de lucru placut si dinamic

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
Resurse Umane
Tip
Full time
Nivel
Calificat
Sofer
Fara carnet
Experienta
Intermediar ( 2-5 ani )
Mobilitate
Locatie stabila