Ideal Inox angajeaza gestionar depozit echipamente pentru restaurante

Anunt actualizat: 2024-03-28T13:22:51+03:00

Descriere anunt

Ideal Inox angajeaza gestionar depozit echipamente pentru restaurante, hoteluri, etc. Depozitul se afla in Corbeanca, Strada Balentei, nr.44, Ilfov .

Candidatul Ideal :

•Bune abilitați de comunicare si relaționare;

•Capacitate de lucru individual dar și în echipă

•Disponibilitate pentru efort fizic

•Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului:

• Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;

• Descarca marfa livrata in depozit

• Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ;

• Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare.

•Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei;

• Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;

• Aranjeaza marfa conform specificatiilor logistice;

• Ambaleaza marfa in vederea livrarii;

• Incarca marfa in masina respectand graficul de livrare;

• Verifica impreuna cu soferul conformitatea marfii incarcate cu cea inscrisa in documentele de livrare;

• Participa la activitatea de inventar derulata de companie.

Pentru alte detalii ne puteti contacta la nr: [Telefon]

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
altul
Tip
Full time
Nivel
Calificat
Sofer
Categoria B
Experienta
Intermediar ( 2-5 ani )
Mobilitate
Locatie stabila