Tehnician sisteme de securitate - Interfoane

Anunt actualizat: 2024-01-10T15:23:58+03:00

Descriere anunt

Firma Electroexpert Instal Services angajeaza tehnician sisteme securitate - Interfoane

Postul presupune munca de teren doar in Bucuresti, alaturi de o echipa tanara si motivate

Experienta in domeniu

Responsabilitati

Cablare , montare si conexiuni necesare echipamentelor de interfonie sau videointerfonie

Verificarea si mentenanta sistemelor de interfoane

Montaj yale electromagnetice si amortizoare hidraulice pentru usi.

Cerinte

Seriozitate

Dornic de afirmare

Permis categoria B

Beneficii oferite :

Masina de serviciu

Telefon serviciu

Salariu atractiv care va creste constant in functie de realizari si cunostinte

Bonusuri lucrari

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
Telecomunicatii
Tip
Full time
Nivel
Calificat
Sofer
Categoria B
Experienta
Intermediar ( 2-5 ani )
Mobilitate
Locatie stabila